Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна разом з головою обласної ради Віктором Овчаруком та колегами відвідали нашу 44-ту Тернопільську артилерійську бригаду та батальйон “Тернопіль” в зоні проведення АТО під час різдвяних свят.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
![](http://doba.te.ua/uploads/2016/01/14523452930667.jpeg)
![](http://doba.te.ua/uploads/2016/01/14523452934187.jpeg)
![](http://doba.te.ua/uploads/2016/01/14523452922204.jpeg)
![](http://doba.te.ua/uploads/2016/01/14523452923001.jpeg)
![](http://doba.te.ua/uploads/2016/01/14523452925976.jpeg)
![](http://doba.te.ua/uploads/2016/01/14523452915001.jpeg)
![](http://doba.te.ua/uploads/2016/01/14523452915001.jpeg)
![](http://doba.te.ua/uploads/2016/01/14523452915001.jpeg)
![](http://doba.te.ua/uploads/2016/01/14523452915001.jpeg)
![](http://doba.te.ua/uploads/2016/01/14523452915645.jpeg)
![](http://doba.te.ua/uploads/2016/01/14523452915645.jpeg)
![](http://doba.te.ua/uploads/2016/01/14523452918649.jpeg)
![](http://doba.te.ua/uploads/2016/01/14523452918649.jpeg)
![](http://doba.te.ua/uploads/2016/01/14523452901567.jpeg)
![](http://doba.te.ua/uploads/2016/01/14523452901567.jpeg)
![](http://doba.te.ua/uploads/2016/01/14523452903154.jpeg)
![](http://doba.te.ua/uploads/2016/01/14523452903154.jpeg)
![](http://doba.te.ua/uploads/2016/01/14523452907508.jpeg)
![](http://doba.te.ua/uploads/2016/01/14523452907508.jpeg)
![](http://doba.te.ua/uploads/2016/01/14523452908984.jpeg)
![](http://doba.te.ua/uploads/2016/01/14523452908984.jpeg)