Співробітники Збаразького районного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області спільно із працівниками Збаразького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували зустріч з учнями Зарубинецької ЗОШ І-ІІ ступенів Збаразького району.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Метою зустрічі було проведення спільних профілактичних заходів спрямованих на формування та закріплення здорового способу життя, профілактики наркоманії, алкоголізму, соціально небезпечних хвороб в тому числі ВІЛ/СНІДу, а також запобігання насильства в сім’ї.
Під час заходу співробітники кримінально-виконавчої інспекції та працівники Збаразького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповіли учням до чого приводить споживання алкоголю, його наслідки, вчинення злочинів в стані алкогольного сп’яніння, руйнування сім’ї. Діти із задоволенням слухали лекцію, задавали питання, на які отримували вичерпні відповіді.