Спиртзавод на Тернопільщині першим в області вироблятиме біоетанол

Опубліковано:
29 Червня, 2015

На Тернопільщині відновлюють роботу спиртзаводів. Підприємство у Борщові запрацювало 18 червня, оновлений Зарубинецький спиртзавод отримав дозвіл на випуск продукції 23 червня. 

 

Потужність виробництва на заводі у Зарубинцях Збаразького району – 6 тисяч декалітрів за добу. На підприємстві працює 108 чоловік, більшість — жителі Збаразького району. Середній розмір заробітної плати складає 2700 гривень. Це перше підприємство в області, яке вироблятиме біоетанол. Як відомо, речовина  робить пальне більш екологічним,  а також  зручним для функціонування двигуна. За нормами частка біоетанолу в пальному  в Україні має становити не менше 5%, але через дефіцит речовини ці норми не виконують. До прикладу, у Бразилії обов’язкова частка становить 20%.

 

Відновлення заводу є проектом співпраці державного підприємства та приватного бізнесу. Для оновлення підпримства майже 60 млн грн. вклали вірменські інвестори. Спиртзавод не працював впродовж 5 років, тому довелось повністю замінювати технології, обладнання, перекваліфіковувати персонал.

 

На підприємстві підготували 500 тонн сировини для випуску основної продукції біоетанолу. Всього на території Тернопільської області налічується 11 спиртзаводів, 5 із них нещодавно почали працювати.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”
15:14, 11 Квітня, 2024

Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”

Блоги
Найбільше читають: