Одне з питань, яке депутати голосували на сесії 26 січня – надання дозволу на складання земельного сервітуту комунальному підприємству «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» Тернопільської міської ради. Площа не велика – 14 метрів. Більшістю голосів рішення пройшло.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Як проголосували за це питання депутати, ми опублікуємо коли з’являться в доступі протоколи сесії міської ради.