Скандал на Тернопільщині: працівники швидкої приїхали п’яними на виклик
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 8 Жовтня, 2024 о 13:12
24.06.2026
18:45:37
Скандал із бучацькою швидкою допомогою – медики приїхали на виклик у стані алкогольного сп’яніння.
Місцевий активіст Роман Довбенко опублікував на своїй сторінці у Facebook резонансну історію про бучацьких медиків, які, за словами свідків, приїхали на виклик у нетверезому стані. Окрім водія, п’яним був і фельдшер. Люди, що викликали швидку, підтвердили цю інформацію та додали, що медики не надали належної допомоги.
Поліція, яку викликав активіст, розпочала перевірку. За словами завідуючої, бригада змінилася, але чи були попередні медики п’яними – вона не знає.
“Станом на зараз двоє працівників швидкої написали заяви на звільнення”, – повідомив пан Роман.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026