Взагалі-то, сучасне мистецтво передбачає не стільки форму, як зміст. Від образів митці благополучно відхрестились і акцентують увагу на психологічному і культурному спирийнятті твору, на розумінні творчого задуму автора і власному домисленні.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Гм.. Але зафарбувати корвет “Тернопіль” і прапор ВМС України у парку Топільче і поверх нього намалювати в метражі 3х6 УЗД внутрішніх органів з акцентом на цирозній печінці – то вже, мабуть вершина вуличного арту. А запропонувати прочитати в цьому свій авторський нік-нейм? Слів нема. Є вирази і звороти фразеологічні.
Ні, я розумію, що є такий вид ворожіння на кишках антилоп . Його масаї практикують. Але то далеко від Тернополя.
![](http://poglyad.te.ua/wp-content/uploads/2015/10/6v9AO8M9pbg.jpg)
Взагалі, в цивілізованих країнах таке “художество” трактується, як наруга над державною символікою і карається законом. В нас же влада міста спокійно видає дозвіл на такий артпроект.
Тобто, для влади корвет і прапор – уже не символи міста і флоту. Символом тепер є арт-УЗД-знімок хворої печінки. Чи, може, то в голові таке?
Дзвінка Торохтушко