Скандальна історія із фальсифікованими бюлетенями у Тернополі тільки розгорається.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Начальник УМВСУ у Тернопільській області Олександр Богомол просить усіх, хто може дати свідчення або свій погляд на ситуацію, – звертатися безпосередньо до правоохоронних органів. У чому міліція вже встигла розібратися станом на вчорашній день – у відео.