Прокуратура Тернопільської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно керівника одного із відділів обласного комунального лікувального закладу за фактом вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Встановлено, що посадовець вимагав та одержав 2 тисяч доларів США неправомірної вигоди за позитивне вирішення питання щодо працевлаштування медичного працівника у вищевказаній лікувальній установі.
25 січня 2016 року керівника відділу медичного закладу викрито працівниками прокуратури Тернопільської області спільно зі співробітниками ГУ НП України в області.
На даний час виконуються слідчі дії з метою повного, всебічного та об’єктивного дослідження всіх обставин кримінального провадження.
Вирішується питання щодо повідомлення посадовцю підозри у вчиненні зазначеного злочину, обрання міри запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.