"Тернопільський Пшонка" став деканом ТНЕУ

Опубліковано:
11 Листопада, 2015

Цього разу обурена громада Тернополя. Одіозний екс-заступник прокурора області Сергій Банах, відомий як «Тернопільський Пшонка», став деканом Тернопільського національного економічного університету(ТНЕУ).

 З початком люстраційних процесів, завбачливий Банах написав заяву на звільнення – тобто пішов за власним бажанням, а не був люстрований. В офіційному реєстрі люстрованих його немає, і заборони обіймати посади на державній службі протягом 10 років він уник.

 

У квітні 2014 року Екс-прокурор влаштувався в університет звичайним юрисконсультом. Здавалося б – людина, яка має три «скромні» маєтки і Пшонківські амбіції, після керівної посади в прокуратурі погодилась на таку нерегалійну роботу. Банаха тепло зустрів у стінах ТНЕУ його ректор – Андрій Крисоватий: за рік роботи у ВНЗ, Банаха підвищили до в.о. декана, а ще за 3 місяці він став деканом юридичного факультету ТНЕУ (він був єдиним претендентом на цю посаду і здобув 80% голосів трудового колективу). Цікаво, що попередній декан скромно перейшов на посаду завкафедрою.

Крім того, Банах отримав науковий ступінь – кандидат наук. Тернопільські журналісти знайшли тільки одну його роботу, та й вона виявилася авторефератом.
Банах не закидає старих звичок – разом з ректором Крисоватим він складає сфальшовані експертні висновки для судових справ. Проти них вже відкривали кримінальну справу за вчинення корупційного правопорушення із ознаками злочину.

 

Саме з цих причин люстрованим закритий доступ до державної служби – вони заражені старим режимом, вони не вміють по-іншому, і несуть цю заразу за собою у будь-яку сферу. Слідкуйте за переміщенням люстрованих і повідомляйте нас про такі кричущі випадки.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: