Коли політична сила різко втрачає свою популярність і впливовість – її активісти, як правило, вдаються до неадекватних дій. Така ситуація сьогодні чітко прослідковується на Тернопільщині щодо діянь малочисельної армії фанатичних свободівців.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Нахабності побратимів колишнього прокурора Махніцького немає меж. Вони докотились до того, що ведуть боротьбу проти …політичної агітації своїх конкурентів. Сигнали про жалюгідні вчинки свободівців надходять з усієї області. Зокрема, 16 жовтня посіпаки ВОСу у Залізцях Зборівського району направили свою силу на ліквідацію агітпродукції інших учасників виборчої кампанії, нарвавшись на відкриття кримінальної справи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Свобода йде на розвал країни, щоб зберегти 15 голів сільських рад»…. і Сергія Надала
Виглядає, що знищення друкованих матеріалів своїх опонентів – єдине, що залишилось на потребу для членів “Свободи”.
Як кажуть, поганий приклад – заразний… Подейкують, що до аналогічних методів боротьби вдалась уже й… “Самопоміч”…