Сьогодні силовиками був затриманий (а де-факто викрадений без жодних пояснень) голова політради політичної партії “УКРОП” Геннадій Корбан. Проводяться масові обшуки у членів “УКРОПу”, волонтерів і громадських організацій, що з ним співпрацюють.

 

НВР “Правий сектор” вважає цю “спецоперацію” планомірним продовженням політичних репресій з боку представників чинної і минулої влади, що знаходяться між собою у тісній співпраці, проти їхніх політичних опонентів.

 

Геннадій Корбан, Юрій Сиротюк, Ігор Мосійчук, Богдан Тицький та десятки інших затриманих належать до різних політичних сил або й взагалі є безпартійними. Їх об’єднує лише одне: здатність чинити владі відчутний для неї опір. Цей опір відбувається різними шляхами – від акцій громадянської непокори до отримання значних відсотків на виборах, що руйнує антидержавні “договорняки”, згідно з якими “нинішні” намагаються передати “умовно колишнім” владу в окремих містах і цілих регіонах нашої держави.

 

Якими б на вигляд законними підставами МВС, СБУ, прокуратура та судді не пояснювали ці арешти, які б аргументи не наводили – правда каже сама за себе: усі затримані по гучних політичних справах належать до опонентів діючої влади, і жоден – до її прихильників. Отже, усі ці арешти, обшуки і допити є політично вмотивованими. Своєю масовістю і безглуздістю вони нагадують останній період безславного правління Януковича.

 

НВР “Правий сектор” закликає усіх, хто погоджується з вищесказаним, у міру можливостей кожного підтримувати політв’язнів і готувати ґрунт для того, щоб нинішня влада скінчила своє правління не краще, ніж попередня.

 

Провід НВР “Правий сектор”

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Любов Зубчук
15:20, 20 Травня, 2024

Любов Зубчук: «Я не шкодую, що залишилася у водоканалі, бо люблю свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: