Прокуратура області розглянула всі звернення громадян

Опубліковано:
16 Листопада, 2015

Цьогоріч до органів прокуратури Тернопільської області надійшло понад 5 тис. звернень громадян, з яких кожне друге направлено за належністю до органів, уповноважених розглядати по суті порушені у зверненнях питання. Вказане зумовлено вступом в дію Закону України «Про  прокуратуру», яким змінено підходи до порядку розгляду звернень.

 Найбільш актуальними залишаються питання щодо проведення досудового розслідування, представництва  інтересів громадян та держави в судах, забезпечення нагляду за додержанням кримінально – виконавчого законодавства, питання  у сфері земельних правовідносин тощо.

 

Вирішено прокурорами понад 2,5 тисячі звернень, з яких 171 надійшли від народних депутатів України.

 

Із загальної кількості вирішених 61% становлять скарги з питань досудового розслідування, 4% – представництва інтересів громадян та держави в суді, 2% – нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства.

 

Варто зазначити, що найменше задоволених заяв та скарг стосуються питань досудового розслідування.

 

Водночас вжитими за результатами розгляду звернень, заходами представницького характеру поновлено права майже кожного десятого заявника.

 

Значна увага прокурорами приділяється питанням особистого прийому громадян. На прийомі прокурорами органів прокуратури області прийнято близько 800 звернень. Особисто прокурор Тернопільської області прийняв понад 200 звернень.

 

Також керівництвом прокуратури забезпечується прийом громадян, які перебувають в місцях позбавлення волі. Упродовж поточного року прийнято 13 в’язнів.

 

Окрім цього інформуємо, що з 28 жовтня 2015 року вступив в дію Закон України «Про внесення  змін до Закону України «Про звернення громадян», яким заявникам надано можливість подавати електронні та усні звернення за допомогою засобів телефонного зв’язку.

 

Повідомляємо, що у прокуратурі Тернопільської області для роботи з електронними зверненнями громадян визначено адресу електронної пошти – zvern@tern.gp.gov.ua та номер контактного телефону для отримання усних звернень– (0352) 52-50-65.

 

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

 

 При поданні усного звернення заявнику необхідно вказати своє прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: