За активної позиції прокуратури працівники отримали майже 200 тис. грн.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Зокрема, на виконання судових наказів за заявами прокурора Зборівського району роботодавець погасив заборгованість із заробітної плати перед 10 працівниками в сумі понад 110 тис. грн.
Загалом упродовж поточного року за позовами прокурорів реально виконано судові рішення про стягнення з підприємств боргу із заробітної плати у сумі майже 200 тис. грн.