Нещодавно у Тернополі визначили лауреатів конкурсу «Людина року – 2015». Приємно зазначили, що серед них – Микола Васильович Лазарович, доктор політичних наук, професор кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Тернопільського національного економічного університету, учасник АТО.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера