1 жовтня Юрій Костенко презентував у Тернополі свою книгу “Історія ядерного роззброєння України”.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Юрій Костенко протягом 1992-1993 років був керівником урядової делегації України на переговорах з Російською Федерацією щодо ядерного роззброєння, а також керівником Робочої депутатської групи із проробки питань, пов’язаних із ратифікацією Верховною Радою Договору СТАРТ-1. У цей же період був ініціатором розробки всіх документів Верховної Ради з ядерного питання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юрій Костенко у Тернополі представив свою книгу про ядерне роззброєння України