Представники ОСББ зустрілися із міським головою, аби обговорити актуальні питання, які накопичилися упродовж року. Зокрема земельні, законодавчі та інші, які стосуються життєдіяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
Перегляньте також:
- У Шумській громаді відбулися спортивно-тренувальні збори
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя
«Сьогодні основні питання були, як правильно оформити земельну ділянку, закріпити за ОСББ. Як захистити свій двір від того, щоб не було якоїсь незаконної забудови. Є ряд цікавих пропозицій, які пропонують представники ОСББ: внести зміну до програми ОСББ до програми, яку міська рада вже прийняла, стосовно підтримки співвласників. Я думаю, що ми за результатами цієї наради приймемо відповідні зміни і до програми. І є певні пропозиції, які будуть дані стосовно прибирання територій чи наведення порядку на прибудинкових територіях, тобто, згідно цих доручень, з завтрашнього дня наші фахівці почнуть працювати».
Представники ОСББ таким діалогом задоволені, кажуть подібні зустрічі проводитимуть періодично.
СЕРГІЙ ЛУПАК, голова Громадської спілки «Рада голів ОСББ»
«Ми домовилися з міським головою, що в нас такі зустрічі тепер будуть проходити раз в півроку. Для того, щоб напрацювати спільні дії і спільно співпрацювати в подальшому. Тобто, щоб представники ОСББ і міська рада були одним цілим і були напрацьовані спільні рішення».
Нагадуємо, тернополяни до 1 липня мають визначитися із управителем будинку. Тобто, створювати ОСББ чи залишитись на утриманні свого обслуговуючого підприємства.