Гуманітарну допомогу для медичних закладів Тернопільської області передали представники Чеської Республіку.
Це – ініціатива громадських організацій «Українські профспілки», «Українська Ініціатива в Чеській Республіці» та голови Наглядової ради Тараса Якубовського.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Передали допомогу компанія «Linet» та «Isolit-Bravo».
«Ми отрималі лікарняні ліжка від компанії «Linet», – розповів директор департаменту охорони здоров`я обласної державної адміністрації Володимир Богайчук. – Особлива подяку директору компанії Збинеку Фроліку, а також всім, хто долучився до цієї доброї справи.
Сподіваюся, наша співпраця продовжуватиметься і надалі».