25.10.2015 року Чортківську УВП управління ДПтС України в Тернопільській області (№26) із благодійною акцією «Подаруй в’язневі книжку» відвідали представники Церкви Адвентистів Сьомого Дня на чолі із капеланом Церкви Василем Кривенчуком.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
У ході відвідування представники Церкви провели зустріч із ув’язненими та засудженими жінками які утримуються в установі вручили їм духовну літературу, санітарно – гігієнічні принадлежності а також солодощі.
Тарас Бакун
Старший інспектор СВПР
Чортківської УВП управління ДПтС України
в Тернопільській області (№26)