4 грудня у ресторані “Максим” відбулася традиційна підсумкова конференція Тернопільської обласної Федерації футболу.
Серед запрошених гостей були в.о. головного тренера ФК “Нива” Петро Бадло та адміністратор команди Іван Білоус.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Майже дві години уся футбольна еліта області обговорювала наявні успіхи та проблеми тернопільського футболу. Не оминули учасники увагою і професійні клуби Тернополя. Зокрема, голова обласної Федерації футболу Володимир Мариновський пообіцяв докласти усіх зусиль та разом із владою та меценатами допомогти футбольному клубу “Нива” у вирішенні наявних проблем та зберегти команду для подальшої участі у Першій лізі.