Працівники Залозецького спиртозаводу страйкують через “важкого” керівника

Опубліковано:
25 Липня, 2016 о 16:24

Конфлікт між працівниками та керівництвом виник на Залозецькому спиртзаводі. Вище керівництво державного підприємства «Укрспирт» призначило з 19 липня на посаду заступника керівника із загальних питань цього заводу Андрія Флінту. Та вже наступного дня колектив виступив проти його призначення на посаду та висловили йому недовіру. Відбулося це під час загальних зборів первинної профспілкової організації Залозецького місця провадження діяльності ДП «Укрспирт», – повідомляє За Збручем.

 До профспілки входить 121 працівник заводу і 90 з них, які були присутні на зборах, проголосували проти призначення Андрія Флінти.

 

– Андрій Флінта працював на заводі упродовж 1996-2004 років на посаді головного інженера, – зауважила у своєму виступі Ольга Поврозник, начальник виробництва. – І в колективі зарекомендував себе, як «важка» людина, яка не вміє контролювати своїх емоцій, збунтовує людей, не рахується з працівниками.

 

Інші працівники підприємства зазначали, що того, кого призначили на посаду заступника залишив за собою шлейф образ серед його підлеглих, він позбавлений елементарної людяності, є неадекватною особою. Йшлося також по те, що Андрій Флінта працював і на Ковалівському спиртзаводі, де також зарекомендував себе не з кращої сторони. Крім того, працівники Залозецького заводу дізналися, що проти нього було відкрите кримінальне провадження за частиною першою статті 336 ККУ – складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей. І під час судового засідання Андрій Флінта повністю визнав свою вину. А під час зборів колективу він сказав, що усі питання і претензії працівники мають адресувати до вищого керівництва, яке призначило його на посаду заступника.

 

Призначення ще одного заступника керівника, а їх вже є три на заводі, на думку працівників є недоцільним, в тому числі і з економічної точки зору. Для успішної роботи підприємства достатньо одного заступника керівника з технічних питань та начальників підрозділів. Крім того, місячний фонд оплати паарці трьох заступників керівника складає 17 тисяч 200 гривень, а річний з усіма виплатами – 223 тисячі 200 гривень. Наразі, Залозецьке МПД не здійснює господарської діяльності, а якщо й залучають до роботи працівників, то платять їм мінімальну зарплату. Тому колектив здивований, що вище керівництво буде збільшувати фонд оплати праці за рахунок заступників керівників.

 

Нагадаємо, що Залозецький спиртзавод відновив роботу тільки у лютому 2016 року після чотирирічного простою. Тепер же, у протоколі зборів працівники заводу зазначили, що не тільки виступають проти призначення заступником Андрія Флітни, але й відмовляються працювати під його керівництвом.

 

Ольга Трач

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мирослав Домбрович
20:02, 14 Липня, 2024

Мирослав Домбрович: «Ворог розуміє лише силу, тому нам треба зміцнюватися та давати відсіч»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: