22-23 серпня 2014 року на базі Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України проведено змагання чемпіонату з волейболу за програмою «Дня відкритих дверей», присвячені Дню Незалежності України.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
23 серпня відбулася фінальна частина змагань за участю 4-х команд. Переможцем стала команда управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Тернопільській області, друге місце посіла команда в/ч 3002 НГУ, третє – управління Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області.
Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями, пам`ятними призами, грамотами