За результатами опрацьованих 87,5% бюлетенів до Тернопільської обласної ради найбільше голосів отримав «Блок Петра Порошенка». Його результат 25,02 %.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Друге місце займає «Свобода» – 17,4%. Третє – «Батьківщина» – 13,4%. Партія «Самопоміч» має поки що 8,6 %, радикали Ляшка – 7,4 %, «Народний контроль» – 6,3%, «Громадянська позиція» – 5, 5 %. На межі проходження партія «Укроп» – 4,7 %.