Дорожньо-транспортна пригода з потерпілими трапилася 26 серпня на автодорозі смт. Березовиця. Інформацію про аварію повідомив у Тернопільський райвідділ міліції черговий обласної ДАІ о 1.20.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановили, що водій автомобіля “Нісан Х-Треіл” на 325 кілометрі автодороги Доманове-Ковель-Чернівці, не дотримався безпечної дистанції руху та зіткнувся із автомобілем “БМВ 525″.
Внаслідок удару сімнадцятилітню пасажирку “БМВ”, мешканку Теребовлянщини, із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та закритим переломом стегнової кістки госпіталізували до ортопедичного відділення Тернопільської обласної дитячої лікарні. Триває слідств