Операція «Урожай – 2015» поповнила бюджет Тернопільщини

Опубліковано:
4 Січня, 2016

З липня поточного року на Тернопільщині тривала операція «Урожай-2015», метою її проведення було виявлення необлікованих найманих працівників, легалізація заробітної плати, перевірка повноти нарахування і сплати земельного податку та орендної плати за землю, упередження схем ухилення від оподаткування суб’єктами господарювання аграрного сектору.

 

Станом на початок грудня по області в цілому відпрацьовано 529 сільськогосподарських суб’єктів господарювання, а це 97,6% від їх загальної кількості.

 

За наслідками проведеної роботи 5762 найманим працівникам підвищено рівень виплати заробітної плати, відповідно за рахунок підвищення заробітної плати легалізовано дохід в розмірі понад 23 млн грн, додатково в бюджет сплачено 3 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 8,5 млн грн єдиного соціального внеску.

 

Під час проведення операції «Урожай-2015» кількість додатково добровільно оформлених найманих працівників по області складає 2211 осіб, як результат, легалізовано 21,5 млн грн доходу. До бюджету додатково спрямовано 2,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб та майже 7,5 млн грн єдиного соціального внеску.

 

За час дії операції «Урожай – 2015» додатково укладено з громадянами та зареєстровано 9711 договорів оренди земельних часток (паїв). Внаслідок проведеної роботи бюджет додатково отримав 4 млн 114 тис. гривень єдиного податку, додаткові надходження від орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності складають 1,4 млн гривень.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»
21:11, 6 Травня, 2024

Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: