Міський голова Тернополя Сергій Надал протестував нову велодоріжку у парку Топільче. Очільник проїхався разом з активістами від водограїв до скейт-парку.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Як зазначив мер, велодоріжка виконана добре, проте є необхідність розмежувати її від пішохідної зони, яка знаходиться поруч, спеціальними додатковими знаками.
– Плануємо зробити додаткові знаки і також по всій території парку провести розмітки для велодоріжок, – зазначив очільник міста. – Додам, що під час ремонтних робіт у міських парках та на автошляхах ми будемо враховувати потреби міської вело спільноти. Зараз є розроблений попередній план заходів, які треба зробити в місті для поліпшення вело інфраструктури. Зокрема, велосипедисти визначились із місцями, де треба провести пониження бордюрів, встановити знаки для того, щоб розмежувати велодоріжку, намалювати розмітки для велосипедистів.
Зазначимо, що наразі у Тернополі є кілька велосипедних доріжок у парку Шевченка та по всій набережній міста. Також заплановано зробити велодожірку до Дальнього пляжу.