10 лютого Тернопільська обласна рада вдруге не змогла прийняти рішення щодо накладення мораторію на будівництво на річці Дністер каскаду гідроелектростанцій.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
Пропозицію встановити мораторій ще на попередньому засіданні вніс у порядок денний голова фракції “Свободи” Олег Сиротюк. Однак на сесії на початку січня депутати з більшості перевели розгляд цього питання у формат створення тимчасової контрольної комісії, яку очолив Роман Нитка з “Самопомочі”. Однак на сесії 10 лютого звіту комісії не прозвучало. У кулуарах обласної ради затягування з накладенням мораторію пояснюють позицією обласної влади. Мовляв, поступила вказівка заговорити це питання і не допустити запровадження мораторію. Тому й досі не приймається рішення. Водночас заступник Барни тимошенківець Крисак встиг побувати на урядовій нараді з питань початку будівництва ГЕС на Дністрі.
Нагадаємо, що ще в грудні сусідня Івано-франківська обласна рада прийняла рішення, яким встановила мораторій на будівництво на прикарпатській частині Дністра.