– Потрібно зазначити, що майбутні медики з інших країн об’єдналися в організацію «Medicare and social welfare initiative» і упродовж тривалого часу займаються волонтерською діяльністю. Наприклад, щоп’ятниці в «Карітасі» вони вимірюють артеріальний тиск і рівень глюкози в крові всім бажаючим. Літні люди, які в цей час приходять на безкоштовні обіди, з задоволенням обстежуються і висловлюють вдячність майбутнім медикам, – повідомляють у прес-службі ТДМУ.
Перегляньте також:
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви
- Поліція охорони Тернопільщини запрошує на роботу операторів пульта
Як кажуть, мова благодійності у світі скрізь одна. Молоді люди не тільки допомогли закладу, а й більше здружилися між собою.
– Взагалі нас дуже привітно зустріли в Петриківському будинку перестарілих. Хлопці виконували важчу роботу – збирали в мішки будівельний матеріал і складали його. Дівчата ж прибирали листя і займалися благоустроєм газонів. Нам було приємно те, що після спільної праці іноземні студенти запросили нас на дружній обід, який самі організували. Ми дуже вдячні їм за таку турботу», – розповіла студентка 5 курсу медичного факультету Ілліана Года.
У розмові з директором Петриківського будинку-інтернату для престарілих студенти ТДМУ з’ясували, що тут завжди потрібна подібна допомога, а особливо необхідним є спілкування з мешканцями закладу. Майбутні медики уже планують наступні благодійні заходи.