Її встановлюють ченці у греко-католицькому храмі святого Петра. Щороку доповнюють вертеп новими деталями. Відтак експозиція збільшується.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Нині вона завширшки 50 і заввишки 20 метрів. У шопці – десятки рухомих деталей, ціле українське село і навіть живий куточок із птахами та звірами. Окремо – місце з військовою атрибутикою. Тут гільзи від “Градів” і гранатометів зі Сходу. Їх передали до храму волонтери, які возять допомогу армійцям на Донбас.