Сьогодні, 25 серпня близько 11 год. на Збаразькому повороті маршрутка, яка рухалась в сторону центру збила жінку, яка прибирала узбіччя. Очевидці та свідки викликали працівників міліції та медиків. Швидка допомога констатувала смерть потерпілої.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Трагедія трапилась неподалік зупинки. Як так сталося, що маршрутка, наїхала на жінку всановлять слідчі, які працюють на місці пригоди з свідками та очевидцями аварії. Деталі нещасного випадку дізнаємось згодом, оскільки зараз робити висновки ще заскоро.