Як нам стало відомо з власних джерел Президент України Петро Порошенко планує 11 січня завітати на Тернопільщину.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
У рамках візиту Петро Олексійович відкриє школу в Соколові, що на Теребовлянщині. Історичний момент, адже тепер у нашому краї буде щонайменше дві школи, які за часів незалежності відкривав особисто Гарант. Перша – у Плотичі Тернопільського району. Стрічку там перерізав сам Віктор Янукович. І друга – у Соколові.
Зводити заклад почали ще у 1991-му та припинили в 1996 році. Приміщення реконструйоване. Будівельна готовність об’єкту становило понад 90 %. Розрахований заклад на 126 дітей.