На Тернопільщині планують покращувати туристичну інфраструктуру (Відео)

Опубліковано:
8 Липня, 2016 о 18:23

Тернопільщина може заробляти на туристичному потенціалі, проте цьому наразі перешкоджає недостатня кількість об’єктів інфраструктури. Про це заявив начальник відділу туризму Тернопільської обласної державної адміністрації Назар Яворський під час розширеної наради з питань розвитку туристичної галузі краю.

 «Розвиток туризму Тернопілля — це надважливий напрямок розвитку економіки краю. Ми аналізуємо наявні проблеми, щоб у подальшому створити комплексний та якісний туристичний продукт. Серед пріоритетних завдань — створення туристичних об’єктів та покращення туристичної інфраструктури загалом. А також налагодження плідної співпраці між представниками влади, бізнесу, громади й науки», — зазначив Назар Яворський.

 

До слова, на розгляді сесії обласної ради перебуває стратегія розвитку туризму на 2016-2020 роки. Основні пріоритети стратегії — це розвиток туристичної інфраструктури, покращення якості обслуговування, розповсюдження якісної реклами та вичерпної інформації про туристичні послуги, вдосконалення наявного туристичного потенціалу в цілому.

 

Декілька громад краю зараз працюють над стратегічними планами розвитку туризму  на своїх територіях. Мова йде про модернізацію існуючої матеріальної бази та створення нових рекреаційно-туристичних об’єктів міжнародного стандарту.

 

«В туристичній сфері області налічується не багато робочих місць, відповідно й платників податків також. У нас абсолютно достатньо промоції та разом з тим, якщо з’являтимуться нові туристично-привабливі об’єкти, населені пункти, стоянки для автотуристів, автокемпінги, велосипедні сервісні пункти, туристичних наметових містечок та хостелів, потік туристів відчутно зросте», — підсумував Назар Яворський.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Анастасія Шмир
17:13, 15 Липня, 2024

“Хочу знайти свого чоловіка”, – дружини зниклого безвісти військового з Тернополя

Блоги

ТОП новини тернопільщини: