На Тернопільщини підприємство повернуло державі землю і сплатило штраф
На виконання судового рішення, постановленого за позовом прокуратури, у державну власність повернуто землю площею 17,4 га та відшкодовано до бюджету шкоду, спричинену за її самовільне зайняття.
Так, господарським судом Тернопільської області задоволено позов прокуратури та зобов’язано підприємство звільнити незаконно зайняту землю і сплатити шкоду за її самовільне зайняття.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громадських активістів вчитимуть контролювати бюджетні кошти
На виконання судового рішення, підприємство повернуло у державну власність самовільно зайняті земельні ділянки площею 17,4 га та відшкодувало до бюджету майже 20 тис. грн. шкоди.
Останні новини:
- Усі наукові видання ТНПУ отримали статус фахових видань України категорії «Б»
- “Дам в писок”: на Чортківщині на футбольному матчі між фанатами спалахнув конфлікт
- Бійці 5 окремої штурмової бригади отримали від волонтерів «Української команди» потужний генератор
- На Тернопільщині знищили понад 30 тисяч хризантем: виявили небезпечний карантинний організм