Про це повідомляють у Збаразькому РВ УМВС України в Тернопільській області.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
«У переважній більшості до медичних закладів люди звертаються коли є проблеми зі здоров’ям. Однак є громадяни, які їх відвідують з іншою метою.
Минулої доби в Збаразький райвідділ поступило повідомлення від лікаря Збаразької ЦРКЛ про те, що обідньої пори невідома особа через незачинені двері його робочого кабінету таємно викрала належний йому ноутбук та гроші в сумі 700 гривень. На даний час вказаний злочин залишається нерозкритим, працівниками міліції вживається ряд заходів, спрямованих на встановлення особи злочинця, – йдеться у повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тернопільщина такого ще не бачила (Фото, Відео)
Правоохоронці звертають увагу громадян на те, що крадіжки залишених без нагляду речей – один з найчастіших різновидів злочинів. На робочих місцях співробітники установ часто залишають свої особисті речі без нагляду: сумочки, телефони, ноутбуки і т.д., виходять з приміщень, забуваючи, що, окрім колег, до цих приміщень можуть заходити і сторонні особи, які можуть скоїти крадіжку.
Розкрити даний вид злочинів і встановити осіб, які вчинили такий злочин, дуже складно. Тому правоохоронці просять кожного бути пильним і уважним.