У селі з цікавою назвою Рай, зберігся дендропарк, заснований в 1760 році гетьманом Адамом Синявським. У 1816 році парк перейшов у володіння до графа Олександра Потоцького, який переробив його, взявши на основу “Софіївку” в Умані. Також він побудував у парку палац в італійському стилі.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Перша і друга світові війни завдали парку значної шкоди, хоча і палац, і парк були частково відновлені згодом. В даний момент в парку ростуть багато рідкісних видів рослин, але він сильно запущений. Правда і відновити йому пристойний вигляд буде не так складно, потрібні кошти і бажання.
Як дістатися: На автобусі з Тернополя до Бережан, ходять часто, їхати 1 годину 20 хвилин (розклад). Далі пішки 3 км до парку або на таксі, ми ходили пішки. |
||||||||||||||||||||||||||||