Про незаконний видобуток піску у кар’єрі неподалік села Мишків повідомили заліщицьким правоохоронцям. Поліцейські виїхали на місце і стали свідками протиправних робіт.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Незаконну діяльність очолив депутат місцевої сільради. Він пояснив, що має дозвіл на видобуток каменю-вапняку для ремонту доріг у селі. Проте копати пісок вони не мали жодного права.
Підпільний промисел зловмисники розгорнули у справді промислових масштабах – правоохоронцям вдалося затримати екскаватор та два трактори, що працювали в кар’єрі. Наразі вирішується питання про арешт цієї техніки.
За фактом злочину відкрито кримінальне провадження за частиною першою статті 240 КК України – порушення правил охорони надр. Триває подальше слідство.