Сьогодні, 29 січня, молодь Тернополя вкотре доведе, що готова ставати на захист нашої держави. У день пам’яті Героїв Крут на Театральній площі міста проведуть зйомки ролика-інсценізації подій під Крутами. Організовують акцію активні молодіжні громадські організації за підтримки Молодіжної міської ради та департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ТОДА, — повідомляють на сторінці Молодіжної міської ради.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Організатори запрошують до участі усіх охочих. Попередня реєстрація учасників акції: 29 січня о 14:00 в координаційному наметі на Театральній площі.