На Шумщині, в лісі за селом Антонівці, на землі загиблих Героїв Воїнів УПА, відбулася святкова літургія та панихида. Там де знайшли свій спокій наші діди, які віддали своє життя за Україну.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Молебен відслужили: отець Андрій Любунь, монах Нифонт, отець Богдан Гагавчук, ці священики дійсні патріоти України, які безпосередньо допомагають воїнам у АТО, як капелани і волонтери.
За поданням Фонду Вірую, ГО Спілка бійців і волонтерів АТО “Сила України” було нагороджено медалю “За Гідність і Патріотизм” отця Андрія Любуня.
Краєзнавець та дослідник Наталя Кіналь у своєму звернені до присутніх людей відзначила отців і подякувала за їх працю і жертовність до бійців у зоні АТО.
Долучилися і Волонтери з Кременця, Лішні,Стіжка, які організували благодіні частування: козацький куліш, юшка, випічка і багато інших козацьких смаколиків.