Заступник міського голови Владислав Стемковський взяв участь у ІІ шведсько-українському форумі з енергоефективності та чистих технологій. Під час форуму шведи презентували інноваційні рішення у сферах центрального опалення, водоочистки, поводження з твердими побутовими відходами, вентиляції і відновлювальної енергетики.

 

На заході був присутній також директор північної екологічної фінансової корпорації «НЕФКО» Магнус Ристедт (Magnus Rystedt). Разом із Владиславом Стемковським він обговорив проект «DemoUkrainaDH у місті Тернопіль», на який корпорація виділила грантових та кредитних коштів у сумі більше 600 тисяч євро.

 

Magnus Rystedt зазначає, що проект у Тернополі, хоч і не вирішить усіх проблем міста, проте є важливим кроком на шляху до енергоефективності.

 

В Тернополі сподобалось і корпорації «НЕФКО» і проекту «Демо Україна» це те, що ми пропонуємо інноваційність в нашому проекті. Зокрема, це не будівництво нової котельні чи якась реконструкція із капіталовкладенням і великим часом. Ми хочемо замінити тільки пальники. Замість газового пальника в старому котлі буде пальник замінений на пелетний. Тобто ми замість газу будемо спалювати деревину, яка перетворена, перероблена в пелет. І в тому є інноваційність цього проекту, який може потім накладатися на логічні, технологічні рішення і фінансові моделі в інших містах, – розповів Владислав Стемковський.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
“Це те місце, де я повинен бути”: історія бізнесмена, який переїхав з Гонконгу до Кременця
20:11, 18 Квітня, 2024

“Це те місце, де я повинен бути”: історія бізнесмена, який переїхав з Гонконгу до Кременця

Блоги
Найбільше читають: