7 січня о 23:35 на автодорозі поблизу с. Струсів Теребовлянського р-ну, водій автомобіля «Opel Vectra» не впорався з керуванням та допустив зіткнення з вантажним автомобілем «MAN». Внаслідок ДТП травмований водій автомобіля «Opel Vectra» житель м. Тернопіль, якого з діагнозом «ЗЧМТ, забій головного мозку, тупа травма грудної клітки, травма лівого очного яблука» шпиталізовано в Теребовлянську ЦРКЛ.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Для буксирування автомобіля «MAN» з проїжджої частини на місце події залучався черговий караул ДПРЧ-12 Управління.