13-14 лютого у Тернополі відбудуться змагання з хокею на озері «Ternopil HockeyClassic». У турнірі візьмуть участь команди із Кривого Рогу, Миколаєва, Одеси, Києва, Хмельницького, Луцька, Львову та Тернополя.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Наше місто представлятимуть тернопільські хокейні команди «Подоляни» та «Галицькі ведмеді».
– Це хокей на озері, під який цього разу ми плануємо розчистити 6 майданчиків розміром 40 на 20 метрів. Хокей грається 4 на 4 людини, без воротарів, адже правила будуть спрощенні, будуть спеціальні ворота, куди потрібно забити шайбу, – розповідає один із організаторів Сергій Мамаєв.
У перший день турніру відбудуться групові змагання, у яких визначать переможці груп, а у другий день буде фінальна частина та різноманітні конкурси.
Переможці отримають ексклюзивний дерев’яний кубок.