Дорожньо-транспортні пригоди за кількістю травмованих і загиблих у них людей стоять чи не найпершими у списку нещасних випадків і трагедій, які, на жаль, уже давно стали невід’ємною  частиною нашого повсякденного життя. Про це свідчить статистика.

 

За 2015 рік на дорогах України травмовано 25028 осіб та 3124 загинуло, в тому числі 173 дитини. На дорогах нашої області загинуло 72 особи, 421 отримала поранення.

 

На території Бережанського району за 2015 рік трапилося 30 дорожньо-транспортних пригод, у яких 4 людини загинуло, 7 травмовано. 19 ДТП призвели до матеріальних збитків.

 

Основна причина ДТП – незнання або грубе порушення Правил дорожнього руху, недисциплінованість та неуважність на дорозі.

 

Керуючи транспортним засобом, пам’ятайте, що від вас залежить життя  і здоров’я людей, які поряд із вами!

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
Від голови ОДА до командира роти: Степан Барна з Тернопільщини розповів про службу у бригаді «Едельвейс»
15:13, 1 Серпня, 2026

Від голови ОДА до командира роти: Степан Барна з Тернопільщини розповів про службу у бригаді «Едельвейс»

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: