Цьогоріч у одному із спальних районів міста відкрили універсальні спортивні майданчики. В теплу пору року молодь на них грали у фотбол, а взимку планувалося перетворити поле на ковзанку. У дворах Данила Галицького та Лесі Українки, ковзанку відкриють до Йордана, а саме – 18 січня, обіцяють комунальники.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера