На війні загинув 36-річний тернополянин Андрій Шмир

Опубліковано:
18 Травня, 2026 о 08:43

Андрій вважався зниклим безвісти з 14 травня 2024 року, а нещодавно підтвердили загибель захисника. 

Сумну звістку на своєму телеграм-каналі повідомив  міський голова Тернополя Сергій Надал.

«У небі з’явилася ще одна зірка, що світить нам відвагою і нескореністю, наш земляк Шмир Андрій Вячеславович відійшов у вічність на 36-му році життя, під час виконання бойового завдання у Донецькій області», – йдеться у повідомленні.

Кожен полеглий воїн – це невимовна втрата для Тернополя.

Щирі співчуття рідним, друзям і всім, хто знав Андрія Шмира.

Вічна та світла памʼять.

Читайте також: У Тернополі до Дня Героїв відкриють фотовиставку «SВідомі»

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #вічна пам’ять, #загинув захисник, #підтвердили загибель воїна, #російсько-українська війна
Статті
Інтерв'ю
Андрій Підлужний
12:12, 11 Червня, 2026

“Без вагань повертаюся і знову включаюся в службу”: музикант і військовий з Тернополя Андрій Підлужний

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: