На Тернопільщини у соцзакладах працювали “мертві” душі
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 8 Жовтня, 2025 о 13:13
23.06.2026
09:47:56
Голова Офісу дітей та молоді «ДІйМО» при Мінсоцполітики України Кирило Невдоха, який має власний досвід перебування в інтернаті, зазначив, що великі бюджети дитбудинків можуть «освоювати» за схемою, коли у людей брали трудові книжки (з метою накопичення стажу), але по факту вони не працюють.
У коментарі львівським журналістам, як приклад, чоловік згадав Тернопільщину, повідомляє “Перший Онлайн”.
“Під час моніторингових візитів колеги виявляли, зокрема на Тернопільщині, коли працівників у штаті офіційно більше, ніж їх є на робочому місці. При чому, немає жодної інформації про лікарняний чи відпустку. Підозрюю, що схема “ви нам трудову, а ви нам зарплату” досить популярна і в інших закладах. Іще один варіант, коли на людину виписують премію, а частину з неї вона віддає керівництву”, – каже Кирило Невдоха, який працює головою Офісу дітей та молоді «ДІйМО» при Мінсоцполітики.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026