На Тернопільщині зростає кількість хворих на ГРВІ
На Тернопільщині зростає рівень захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції. За останній тиждень, порівняно з попереднім, ця кількість зросла на 2,2% – 3721 випадок проти 3642.
Про це повідомили в обласному лабораторному центрі контролю і профілактики хвороб.
«Кількість дітей віком до 18 років серед хворих склала 62,4% – це 2323 людей, з них 1464 школярів – це 63% від усіх захворілих дітей. У порівнянні з попереднім тижнем бачимо ріст захворюваності серед дітей на 5,8%, серед школярів – на 11%. Госпіталізували за тиждень 109 осіб, із них 64 дитини – це 58,7%). Кількість госпіталізованих зменшилась на 5,2%», – кажуть лікарі.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина