9 лютого о 16.00 год. в сесійній залі Тернопільської міської ради учасники проекту “Школа молодого реформатора” зустрінуться і міським головою Сергієм Надалом, який розпочне роботу із вітального слова.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Нещодавно стартував набір на проект і за результатами анкетування були призначені співбесіди із представниками виконавчої влади, які обрали найкращих молодих активістів для стажування у своїх управліннях. Зрештою, 22-ом молодим людям пощастило потрапити в управліннях ради.
Учасники працюватимуть за такими напрямками: транспортний, туристичний, організаційний, культурний, освітній, охорона здоров’я, соціальна політика та робота з грантовими проектами. Проект має на меті підвищення ефективності роботи міської ради, підтримання зв’язків із представниками громадських організацій, сприяння розвитку волонтерського руху в місті та реалізації молодіжних і студентських ініціатив.
Після зустрічі із міським головою Тернополя учасники прослухають мотиваційний тренінг від Івана Омеляна.
За детальнішою інформацією звертайтесь до координатора проекту Ігоря Стецюка: +38(096)8461896