Нові дитячі групи з’явились у кількох дитячих садочках в Тернополі. Відкрили їх за кошти ЄС, які міська рада виграла у конкурсі. Загалом, відкрили додатково п’ять груп для дітей різного віку у дитсадках № 1, 16, 19 та 22.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
– Міська рада виграла конкурс, який проводився Представництвом ЄС, на суму 80 тис. євро. За ці кошти ми змогли відкрити п’ять додаткових груп у діючих дитячих садочках на «Дружбі», у «Центрі» та на масиві «Сонячний», – розповідає Сергій Надал. – Завдяки відкриттю груп відвідувати дошкільні навчальні заклади можуть і діти переселенців, і діти тернополян, які перебували у черзі.
Нагадаємо, що минулого року у Тернополі було відкрито додаткові групи у дитсадках №1,7,17,28 та новий дитячий садочок №4.