Мінагрополітики створює умови для сприятливого інвестиційного клімату

Опубліковано:
28 Жовтня, 2014

Над поліпшенням інвестиційного клімату працюють представники Міністерства агарної політики та продовольства України, представники бізнесу, потенційні інвестори. Зокрема, проведена масштабна робота щодо вдосконалення норм Законів України, якими регламентуються окремі сфери. Значну увагу приділяють ветеринарії і фітосанітарії, сільгоспмашинобудуванні, безпеці продовольства, земельних питань, функціонування ринку зерна та інші, повідомляють у прес-службі Мінагрополітики.

 

Позитивним прикладом наявності діалогу між державою і учасниками ринку є формування сприятливих умов для функціонування вітчизняного ринку зерна. Як зазначають фахівці Мінагрополітики, така робота впроваджена для створення прозорих умов функціонування ринку зерна, встановлення ефективного діалогу між владою та бізнесом.

 

Приділяється увага вдосконаленню земельних відносин. Зокрема, запроваджено спрощений порядок розгляду і затвердження землевпорядної документації, процедури відведення земельних ділянок. Суттєво скорочено строки виготовлення документації із землеустрою, спрощено процедуру відведення земельних ділянок. Посилено відповідальність органів державної влади – передбачено відповідальність за порушення строку погодження документації із землеустрою. Врегульовано питання продажу земельних ділянок державної чи комунальної власності або прав на них на земельних торгах у формі аукціону. Законодавчо впорядковано розмежування земель державної та комунальної власності.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
“Це те місце, де я повинен бути”: історія бізнесмена, який переїхав з Гонконгу до Кременця
20:11, 18 Квітня, 2024

“Це те місце, де я повинен бути”: історія бізнесмена, який переїхав з Гонконгу до Кременця

Блоги

ТОП новини тернопільщини: