Мешканці центральної частини Бережан отримуватимуть воду за графіком

Опубліковано:
31 Серпня, 2016
У зв’язку зі зниженням рівню підземних вод мешканці центральної частини Бережан отримуватимуть воду га графіком.

 

Про це йдеться в повідомленні БМКП «Добробут», оприлюдненому на сайті Бережанської міської ради.

 

«За останні роки рівень підземних вод в нашому регіоні значно знизився. В селах пересохли колодязі, в лісах і балках – джерела.  Не минуло це лихо і наше місто. В каптажі, збудованому ще в 1934р., де збиралися підземні джерельні води, рівень води знизився настільки, що неможливо забезпечити нею населення міста», – йдеться в повідомленні.

 

У зв’язку з цим, БМКП «Добробут» змушене тимчасово подавати воду за таким графіком:

  • 5°°год – 8³°год;
  • 10°°год – 14°°год:
  • 15³°год- 18³°год;
  • 21°°год – 00³°год

 

Цей графік стосується тільки тих абонентів, які забезпечуються водою із центральної насосної станції, яка знаходиться на вул. Шевченка.

 

Інші бережанці, що отримують воду із артезіанських свердловин, які розташовані в районі вулиць 8-го березня, Бічна Шептицького, Депутатська, Миру, Корольова, водою будуть забезпечені цілодобово.

 

Для відновлення цілодобового водопостачання найближчим часом буде відновлено водопостачання з свердловини в районі насосної станції. Для цього мерія Бережан профінансовала закупівлю глибинного насосу ЕЦВ 12-160-105 та проведення заміни подаючого водопроводу від даної свердловини до центрального водопроводу – 120м.

 

Також профінансовано встановлення автономних колонок-качалок по вул. Шевченка, роздоріжжя вулиць Загороди – Крушельницької, на території станції швидкої допомоги по вул. Б. Хмельницького, по вул. Червона – біля магазину «Чумак», та влаштування артезіанської свердловини для забезпечення водою дитячого садка, гуртожитку та частини жителів с.Рай.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі





Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”
15:14, 11 Квітня, 2024

Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”

Блоги
Найбільше читають: