Кременецьким районним відділом кримінально-виконавчої інспекції укладено Меморандум з місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Виходячи із спільного прагнення щодо формування правової освіченості громадян, прагнучи створення рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя Кременецьким районним відділом кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області укладено Меморандум з Кременецьким місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги.
Предметом даного Меморандуму є спільна діяльність сторін у проведені комплексу заходів з правової освіти населення, спрямованих на підвищення правової свідомості громадян, сприяння розширенню і поширенню досвіду у сфері соціальної та правової захищеності громадян, захисту конституційних прав, свобод та інтересів громадян шляхом надання безоплатної правової допомоги населенню.
Завдяки вжитим заходам підоблікові кримінально-виконавчої інспекції мають можливість користуватися наступними безоплатними послугами: отримання правової допомоги; отримання консультацій і роз’яснень з правових питань; отримання допомоги в складанні заяв, скарг, позовних заяв та інших документів правового характеру; складання документів процесуального характеру; отримання допомоги в забезпечені доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації, здійснення представництва інтересів осіб в судах, органах місцевого самоврядування тощо.